Groen licht voor multifunctioneel centrum Noordbroek

Geplaatst: 08:28 uur, vrijdag 27 april 2012
afbeelding
School en gymzaal Foto: Rens van Stralen
afbeelding
Dorpshuis Foto: Rens van Stralen
afbeelding
 Foto: Rens van Stralen
afbeelding
 Foto: Rens van Stralen
afbeelding
 Foto: Google Street view

MUNTENDAM - De bouw van een multifunctioneel centrum in Noordbroek is een stap dichterbij gekomen. De gemeenteraad van Menterwolde heeft daartoe donderdagavond een voorstel aangenomen.

Het voorstel voorziet in totale nieuwbouw van het dorpshuis, de school en de sportaccomodatie. Voor de bouw is een budget van ruim 3,3 miljoen euro beschikbaar. Dat is de helft meer dan het budget dat eerder beschikbaar werd gesteld.

De inwoners van Noordbroek hebben zich de afgelopen tijd vooral sterk gemaakt voor een grote sporthal in het multifunctioneel centrum. Ze werden daarbij gesteund door de sportverenigingen uit Noord- en Zuidbroek, die grote behoefte aan een goede binnenlocatie hebben. De architect krijgt de opdracht om dit te realiseren binnen het bestaande budget.

Stuur bericht door   Druk dit bericht af   Permalink

Laatste nieuws

Nieuws afgelopen 24 uur >>