VEENDAM - Sportclub Veendam gaat werken met een technisch platform. Deze moet invulling geven aan het voetbaltechnisch beleid van de club.
Een opvallende naam in het platform is oud-trainer en oud-directeur Jan Korte. Hij was tot vorig jaar manager voetbalzaken, maar werd aan de kant gezet door de club, vanwege bezuinigingen. Directeur Henk Eising vindt zijn terugkeer niet opmerkelijk. "Jan heeft veel verstand van voetbal en hij beschikt over een groot netwerk. Ik heb hem persoonlijk benaderd en hij wil graag meewerken. De andere drie namen zijn Cor van der Steen, Geert Stuve en Thiemo Meertens. De laatste was in het verleden ook trainer.
Het viertal moet de komende weken aan de slag met het aantrekken van een assistenttrainer, een keeperstrainer en de samenstelling van de selectie voor het komend seizoen. Daarnaast gaat het kwartet zich richten op de scouting, het bewaken van een herkenbare speelstijl en het periodiek technisch overleg met FC Groningen.






