1500 fans zien Nederland verliezen op CiBoGa-terrein

Geplaatst: 02:00 uur, donderdag 14 juni 2012
afbeelding
 Foto: Sammie Lobo/112groningen.nl

Ongeveer 1500 voetbalfans hebben woensdagavond op het CiBoGa-terrein in Groningen de wedstrijd Nederland - Duitsland op een groot scherm bekeken. Ondanks de nederlaag van Oranje bleven de supporters rustig en accepteerden ze het verlies gelaten.

Het had een voetbalfeestje moeten worden, maar dat werd het niet. Duitsland won met 2-1 en is al bijna al zeker van een plaats in de kwartfinales. Alleen toen Robin van Persie scoorde voor Nederland was er een kleine opleving. Een groot feest werd het echter niet, want er viel geen tweede Nederlandse treffer. Na afloop zochten de Oranje-supporters snel naar huis.

De volgende wedstrijd van Nederland op het EK tegen Portugal moet gewonnen. Ook dit duel is zondag om 18.00 uur op een groot scherm op het Ciboga-terrein Groningen te volgen.

Stuur bericht door   Druk dit bericht af   Permalink

Laatste nieuws

Nieuws afgelopen 24 uur >>