SC Veendam speelt gelijk tegen v.v. Nieuw-Buinen

Geplaatst: 22:42 uur, woensdag 18 juli 2012
afbeelding

SC Veendam heeft woensdagavond in Gasselte de oefenwedstrijd tegen v.v. Nieuw-Buinen met 2-2 gelijkgespeeld.

Omdat er bij de Veendammers veel spelers ontbraken door blessures en een wedstrijd van de beloften van FC Groningen onlangs is afgelast, deden er in de tweede helft maarliefst acht spelers van Jong FC Groningen mee bij SC Veendam. Ook stond er bij SC Veendam na rust een Tsjechische proefspeler in de spits, genaamd Tomas Kunc.

De hoofdklasser kwam tot twee keer toe op voorsprong tegen de eerstedivisionist. Vroeg in de eerste helft maakte Edwin Drenth de openingstreffer. Vlak voor rust kwamen de Veendammers op gelijke hoogte via Danny Menting.

Ook in de tweede helft kwam Nieuw-Buinen brutaal op voorsprong. Kevin Wiegman maakte 2-1 vanuit een strafschop, na hands van de Schotse proefspeler Ross McKinnon. Ruim twintig minuten voor tijd maakte SC Veendam gelijk via Robby Holder van Jong FC Groningen.

Redactie

Karel-Jan Buurke

Karel-Jan Buurke, verslaggever sport
Klik hier om Karel-Jan Buurke een bericht te sturen

Stuur bericht door   Druk dit bericht af   Permalink

Laatste nieuws

Nieuws afgelopen 24 uur >>