Verkiezingen succesvol voor noordelijke kandidaten Geplaatst: donderdag 10 juni 2010 08:48 Gewijzigd: donderdag 10 juni 2010 08:48 GRONINGEN - De verkiezingen zijn over het algemeen succesvol verlopen voor onze noordelijke kandidaat-Kamerleden.
Als de uitslagen kloppen zoals ze tot nu toe bekend zijn, dan komen VVD'ers Betty de Boer en Janneke Snijder, PvdA'er Tjeerd van Dekken en Ineke van Gent in de Tweede Kamer. Ook de oud-groninger politici Linda Voortman van GroenLinks en Manja Smits van SP hebben een zetel behaald. Rikus Jager van grootste verliezer CDA en Fleur Gräper op een achttiende plek bij D66 hebben de Kamer niet gehaald
Opvallend is dat in onze provincie de VVD ruim is verslagen door het PvdA. Job Cohen trok met ruim 28 procent van de stemmen het dubbele aantal van de liberalen. Landelijk lijkt de VVD met 31 zetels de winnaar te zijn geworden van de verkiezingen, nipt voor de PvdA dat, zo lijkt het, op 30 zetels blijft steken.
Er is 1 reactie bij dit bericht (klik hier om deze te bekijken)
piet brontserma
schrijft op 11-6-2010 7:51
het belang voor noorden van noordelijke kandidaten is wel heel betrekkelijk, zij horen het landsbelang te dienen en of of je dan potjewolo of schin op geul woont maakt niet uit. wat heeft janneke snijder remkes of ineke van gent of rikufs jager het noorden nou gebracht zr hebben os misschien in de hoge snelheids debat eerder tegengewerkt.
This is some default tab
content, embedded directly
inside this space and not
via Ajax. It can be shown
when no tabs are automatically
selected, or associated with
a certain tab, in this case,
the first tab.