Vrouwen Lycurgus naar eredivisie Geplaatst: donderdag 26 juli 2012 22:46 Gewijzigd: donderdag 26 juli 2012 22:46 De volleybalvrouwen van Lycurgus gaan komend seizoen spelen op het hoogste niveau van Nederland. Dat gebeurt onder de naam Energy Volley/Lycurgus.
Vorig seizoen eindigde Lycurgus als derde in de B-League, waardoor de club recht had op promotie, alleen moest er financieel nog voldoende draagvlak komen. Ook dat is nu in orde.
De eerste selectie moet nog aangevuld worden met één of twee speelsters en dan is het de bedoeling dat het team eredivisiewaardig is. "De doelstelling voor komend seizoen is handhaving in de eredivisie. We willen binnen twee à drie jaar de aansluiting vinden bij de top drie van Nederland", aldus Paul Zoet, voorzitter van de Stichting Dames Topvolleybal Groningen.
Energy Volley/Lycurgus is de tweede volleybalclub in Groningen die op het hoogste niveau gaat acteren. De mannen van Abiant/Lycurgus deden dat al langer.