iGoogle Flickr Youtube Twitter Hyves Hyves

  Nieuws uit Groningen



Foto: Wim Henstra/112groningen 
Vergroot deze foto
Restaurantschip 't Appeltje bijna gezonken
Geplaatst: vrijdag 12 maart 2010 19:19
Gewijzigd: vrijdag 12 maart 2010 19:19

PIETERBUREN - Restaurantschip 't Appeltje in Pieterburen is vrijdag bijna gezonken.

Een waterleiding van het historische schip was gesprongen, waardoor er een meter water in 't Appeltje kwam te staan. De eigenaar heeft snel de brandweer gebeld en die heeft het schip leeggepompt. Een kinderpiratenfeest, dat vrijdagmiddag gehouden zou worden, moest worden afgezegd. De eigenaar is druk bezig met het schoonmaken van zijn schip en hij hoopt zondag weer open te kunnen.



  Tweet dit bericht Voeg bericht toe aan NUjij Voeg dit artikel toe aan je Facebook Verstuur bericht via LinkedIn Plaats bericht op jouw MySpace Voeg dit artikel toe aan je Google pagina    Stuur bericht door    Druk dit bericht af    Permalink   


  Er zijn 0 reacties bij dit bericht (klik hier om deze te bekijken)

Er zijn nog geen reacties bij dit bericht.





  Reageren op dit bericht



  Meest recente nieuws- en sportberichten



Rechtszaak tegen vrachtwagendieven uitgesteld

GRONINGEN - Een rechtszaak over grootschalige diefstal in de transportsector loopt flinke vertraging op. Eén van de redenen is dat er een getuige moet worden gehoord in Marokko.

Eis: celstraf voor bezit van kinderporno

GRONINGEN - Een 58-jarige man uit Veendam hangt zes maanden celstraf boven het hoofd wegens het bezit van kinderporno. Van deze straf is de helft voorwaardelijk.

[2 reacties]



Werkstraf voor ruk aan handrem

GRONINGEN - De man uit Boerakker, die een auto-ongeluk veroorzaakte door aan de handrem te trekken, is veroordeeld tot honderd uur werkstraf.

Schot in Windpark Delfzijl Noord

DELFZIJL - Na jaren vertraging lijkt er schot te zitten in de inrichting van Windpark Delfzijl Noord.


Klik op de video
Loohuis terug in basis BV Veendam

VEENDAM - Niek Loohuis keert vrijdag tijdens de derby tegen FC Emmen terug in de basis van BV Veendam. Hij is hersteld van een enkelblessure.




Gehandicapte vrouw beboet voor te vroeg aanbieden grof vuil

GRONINGEN - Annie Klasens in Groningen is boos op de Milieudienst in haar woonplaats.

[6 reacties]

Klik op de video


GroenLinks wil park Selwerd herinrichten

GRONINGEN - GroenLinks in de gemeente Groningen wil dat het park Selwerd heringericht wordt. De partij heeft daarvoor een voorstel ingediend.

[2 reacties]

Duitse studenten vinden onderdak op camping

GRONINGEN - Op de camping in het Stadspark slaan elk jaar ongeveer tien studenten een tentje op, omdat ze geen kamer hebben kunnen vinden in de stad.


Klik op de video
Gemeenten in overleg over 2 ton wachtgeld Knottnerus

BELLINGWOLDE - De gemeenten Bellingwedde en Oldambt gaan met elkaar overleggen over wie er opdraait voor de ruim 200.000 euro wachtgeld van oud-wethouder Anne Marie Knottnerus.

[6 reacties]

Heineken: voormalige Kooistra-zaken niet dicht

GRONINGEN - Bierbrouwer Heineken ontkent dat de Groningse horecazaken van wijlen Sjoerd Kooistra vrijdag worden gesloten.

[2 reacties]




This is some default tab content, embedded directly inside this space and not via Ajax. It can be shown when no tabs are automatically selected, or associated with a certain tab, in this case, the first tab.



  Bekijk meest recente Noord Nieuws



  Deze Dag in de Geschiedenis



  Weerbericht

Laatste stuiptrekkingen van de zomer (19°)

Laatste stuiptrekkingen van de zomer (19°)







Dossier Blauwestad

Nieuws op de kaart

Dossier BV Veendam

Dossier Branden Veendam

Weblogs

Speel de RTV Noord Memory





©2010 RTVNoord.nl | Copyright en disclaimer | Regels voor het reageren | Reglement voor deelname aan acties en prijsvragen