Twee nieuwe aanhoudingen voor explosies Winschoten

De politie heeft een 20-jarige man en een 19-jarige vrouw aangehouden voor de explosies bij een gameshop in de Langestraat in Winschoten op 16 september. Beide verdachten komen uit Tilburg.
De verdachten zitten vast en mogen alleen contact hebben met hun advocaat.
Op 10 oktober hield de politie ook twee verdachten uit Tilburg aan voor de explosie. Het Openbaar Ministerie besloot dat ze twee weken langer vast blijven.
Ook aanhoudingen uit de eigen provincie
Sinds afgelopen zomer zijn er meerdere explosies en andere geweldsincidenten geweest in Winschoten, Groningen en Oude Pekela. Voordat er mensen uit Tilburg werden opgepakt, werden al mannen van 21 en 58 jaar uit Winschoten en een man van 31 jaar uit Hoogezand opgepakt op verdenking van steken en schieten. Een man uit Oude Pekela en een man uit Winschoten werden gearresteerd nadat er in hun woning verboden wapens en munitie werd gevonden.
De politie sluit niet uit dat er meer aanhoudingen zullen volgen in dit onderzoek.