Basisschool voert samen met NOVO toneelstuk op

Basisschool de Tamarisk uit de stad Groningen doet zaterdag voor het eerst mee met de Prokkelweek. Leerlingen van groep 5 en 6 hebben samen met mensen met een verstandelijke beperking van Novo een toneelstuk geoefend.
Dat stuk voeren ze vrijdag op in zorgcentrum het Menno Lutterhuis aan de Paterswoldseweg. Luna Dupalo en Gertjan Wagenaar hebben er zin in: "Het is een prikkelende ontmoeting waarbij we de mensen van NOVO leren kennen. Jullie mogen huis komen, hoor!"
Gertjan is in het dagelijks leven gewoon scholier, maar tijdens het stuk speelt hij een busschauffeur, Luna speelt een rover. Locatieleider Menno Luiks vindt het een bijzondere activiteit: "Ik denk dat het voor de kinderen heel leuk is, voor de mensen van NOVO ook en uiteraard ook voor het publiek."