Geen kant op kunnen en toch willen weten wat er gebeurt? 'Ik was echt blij dat ik via de radio hoorde wat er allemaal gebeurde'. Gerrie Vrieling noemt als voorbeeld de sneeuwstorm in 1979 maar ook de ijzel van begin januari.

Gerrie Vrieling uit Ten Post luistert al jaren naar de regionale omroep. 'Ik werkte in '79 als kleuterleidster in Blijham. Maar daar kon je niet komen.' Vrieling zat thuis in Groningen gekluisterd aan de radio. 'Dat was best spannend toen. De radio gaf rust en informatie'.
Volle agenda
'Maar ook deze maand hoor! Ik wil toch weten welke wegen er glad zijn en wat we qua weer kunnen verwachten' vertelt Vrieling. 'Ik wil toch weten of ik op pad kan'. Stil zitten doet Vrieling namelijk niet. Ze is actief bij allerlei verenigingen en heeft veel hobby's.
Lees ook: 'Ik wil weten wat er in mijn omgeving gebeurt'