Winschoter fontein spuit vrijdag op n nijmoodse menaaier

Het heeft een tijdje geduurd maar dan heb je ook wat. Vrijdag is de nieuwe fontein op het Oldambtplein in Winschoten klaar voor gebruik.
Protest tegen het verdwijnen
Winschoten was het waterwerk al jaren kwijt. Tegen de verdwijning van de oude fontein was fel geprotesteerd, maar toen die toch werd weggehaald wilden de Winschoters een nieuwe fontein terug.
Vrijdag klaar voor gebruik
De gemeente Oldambt ging schoorvoetend akkoord. Nadat eerst een model was afgekeurd werd dit jaar dan eindelijk begonnen met de bouw van een eigentijds waterwerk. Vrijdag is de fontein klaar voor gebruik. Afhankelijk natuuurlijk van de grillen van Koning Winter.
Spuiten op nijmoodse menaaier
Hoe die gaat spuiten? Dat is nog even ongewis. Maar één ding is zeker op n nijmoodse menaaier en met een paars licht in het donker.