Deze artiesten zie je op Bevrijdingsfestival Groningen

© Martin Drent/ RTV Noord
Op vrijdag 5 mei viert Nederland de bevrijding in 1945 en de vrijheid in het algemeen. Traditiegetrouw gebeurt dat in de provincie met het Bevrijdingsfestival in Groningen. In dit artikel vind je de programma's van de verschillende podia op rij.
-

-

- Volg hier live de gebeurtenissen in ons liveblog
BEVRIJDINGSFESTIVAL GRONINGEN
Hoofdpodium Stadspark
12:30 - 13:00 De Jeugd van Tegenwoordig (komt met de helikopter)
13:30 - 14:15 Dubioza Kolektiv
14:45 - 15:30 Sue the Night
16:00 - 17:00 Tom Odell
17:45 - 18:45 Youngr (video hieronder)
19:30 - 20:30 Glass Animals
21:00 - 22:00 Chef'Special
22:30 - 23:30 Kraantje Pappie

Podium Noord

12:30 - 13:00 Dion Bouwes

13:30 - 14:00 Pieter van der Zweep

14:30 - 15:00 Krödde

15:30 - 16:00 Thijs Pot

16:30 - 16:55 Erwin de Vries

17:30 - 18:00 The Outtakes

18:30 - 19:00 Burdy

19:30 - 20:00 Hans Hannemann (video hieronder)

20:30 - 21:00 CT Heida

21:30 - 22:15 Pé & Rinus & De Containers



Sena Performers Stage

14:00 - 14:30 DJ Melo

14:30 - 15:00 ANBU

15:10 - 15:40 Jairzinho

15:45 - 16:15 Kevin

16:25 - 16-55 Manzi

17:15 - 17:45 Yung Nnelg

18:00 - 18:30 Boyz in the Woods

18:45 - 19:15 Boef (video hieronder)

19:30 - 20:00 Donnie

20:15 - 20:30 Sjaak

21:00 - 21:30 Lil'Kleine

21:45 - 23:00 Bizzey

Weide Wereld

13:00 - 14:00 Baloji

14:00 - 15:00 DJs hosted by Pushin Wood

15:00 - 16:00 Ronald Snijders (video hieronder)

16:00 - 16:55 DJs hosted by Pushin Wood

17:00 - 18:00 Kel Assouf

18:00 - 19:00 DJs hosted by Pushin Wood

19:00 - 20:00 Orlando Julius & The Heliocentrics

20:00 - 21:00 DJs hosted by Pushin Wood

Dansen bij de bus

13:00 - 14:00 Magnificence

14:00 - 15:30 Odette

15:30 - 16:30 Mike Cervello

16:30 - 18:00 De Sluwe vos

18:00 - 19:00 T & Sugah

19:00 - 20:00 Eye-D & Hidden

20:00 - 21:30 Reinier Zonneveld (video hieronder)

21:30 - 23:00 Juliana Yamasaki



Local Heroes

13:00 - 13:30 Joost Dijkema

14:00 - 14:30 We Love You Sally Lightfoot

15:00 - 15:30 Haas

16:00 - 16:30 Kinoo

17:05 - 17:30 Winnaar POPGroningen Talent Award (Boyz in the Woods)

18:00 - 18:30 Hollow Men

19:00 - 19:30 A Fugitive

20:00 - 20:30 Model Depose

21:00 - 21:30 LGHTNNG (video hieronder)

22:15 - 23:00 Electropoëzie

BLOKKENSCHEMA: