De politie bevestigt de berichtgeving van het Algemeen Dagblad, die schrijft dat het om het echtpaar Gina en Marinus uit Slochteren gaat.
De krant schrijft dat de twee zaterdagochtend mogelijk het slachtoffer zijn geworden van een uit de hand gelopen overval. Er is vooralsnog geen aanleiding om te vermoeden dat de verdachte en het stel elkaar kenden. zegt een woordvoerder van de politie.
Het onderzoek in de bioscoop is nog steeds bezig.
Verdachte
Zaterdagavond bracht de politie naar buiten dat de 33-jarige Ergün S. gezocht wordt omdat hij ervan verdacht wordt de twee om het leven te hebben gebracht.
S. komt uit Rotterdam. Het AD sprak met familieleden van de man die zeggen dat het niet goed met hem ging. 'We kunnen niet geloven dat hij dit heeft gedaan', zegt een zus van de verdachte.
Dit bericht is aangevuld, nadat de politie de identiteit van de slachtoffers bevestigd heeft
Lees ook:
- Politie maakt naam verdachte van dubbele bioscoopmoord bekend
- Twee doden gevonden in bioscoop in Stad; slachtoffers uit het pand gehaald