Lycurgus wint eenvoudig van Zaanstad

Dennis Borst timmert namens Lycurgus de bal langs het blok van de tegenstander archieffoto
Dennis Borst timmert namens Lycurgus de bal langs het blok van de tegenstander archieffoto © JKBeeld
De volleyballers van SAMEN. Lycurgus hebben zondagmiddag in eigen huis met 3-0 gewonnen van de nummer laatst van de eredivisie, Zaanstad.
De Groningers zijn voor zo'n tweehonderd toeschouwers de hele wedstrijd geen moment in gevaar geweest. De setstanden in het Alfa-college Sportcentrum waren: 25-17, 26-16 en 25-17.

Tweede plek

De ploeg van coach Arjan Taaij staat voorlopig tweede in de eredivisie met 30 punten uit elf wedstrijden. Draisma Dynamo uit Apeldoorn heeft drie punten meer en een wedstrijd meer gespeeld.

Fino Kaposvar

Donderdagavond spelen de Groningers in MartiniPlaza de return tegen het Hongaarse Fino Kaposvar in de Europese Challenge Cup. Dat duel begint om 20.00 uur. In Hongarije won Lycurgus afgelopen woensdag met 3-1.