Kids United zet noodgedwongen punt achter seizoen

Voor Kids United, het team van FC Groningen voor kinderen en jongeren met een beperking, is het voetbalseizoen voorbij.
Sinds deze week mochten de kinderen van het team wel weer trainen volgens de landelijke richtlijnen. Maar de teamleiding besloot desondanks om dit niet te doen.
Erg moeilijk
'Jongeren onder 12 mogen weer in groepsverband trainen en onder de 18 jaar mag dat op anderhalve meter van elkaar. Voor deze jongeren met een beperking is dat erg moeilijk', laat Kids United weten.
Daar komt nog bij dat eind mei het grasveld van het sportpark vervangen wordt. Daardoor zou het seizoen ook zonder coronamaatregelen al eerder afgelopen zijn.
Campagne
Kids United richt zich daarom op de voorbereidingen voor komend seizoen.
Daarnaast gebruiken de spelers hun vrije tijd om bij te dragen aan de campagne van FC Groningen. De club is door de coronacrisis in grote problemen gekomen. De kinderen gaan videoboodschappen maken en posters ophangen in de provincie.