Rondje Groningen: Na 31 jaar rookworsten en tompoucen houdt Gerry het voor gezien

Gefeliciteerd allemaal met Aletta! En misschien ook wel met Gerry, die maar liefst 31 jaar op één plek werkte. Dat en meer natuurlijk, in Rondje Groningen vandaag.
Dit artikel kan langer laden door alle sociale mediaberichten. Zie je geen berichten? Ga in de app naar Meer --> Instellingen --> Privacy --> Alles accepteren.
1) Gefeliciteerd met Aletta
Nog altijd een rolmodel.
2) Hoe ging dat ook alweer?
Boudewijn legt het nog even kort uit.
3) 31 jaar bij de Hema!
Een-en-dertig jaar (!) een vertrouwd gezicht in de Hema in Stadskanaal, maar nu houdt het voor Gerry echt op. Met pensioen? Welnee, een andere baan!
4) Wie presenteert zich aan wie?
Wacht, moeten Midden-Groningse dorpen zich presenteren aan de gemeenteraad? Of zal het toch andersom zijn?
5) Bult'n bagger
Daarmee werd gisteren begonnen op industriegebied Oosterhoorn. Naast onze video, brengen Seaports en Noorderzijlvest het zelf ook fraai in beeld:
6) Niet alleen maar muziek
Het kan maar zo dat Nico Dijkshoorn tijdens zijn optreden ineens oreert over... je schilderij.
7) Wat Bob Ross kan...
... kunnen de leden van scoutingvereniging Martinistam ook.
8) Myron dicht over de gaswinning
'De wanden stutten haalt de wind nog steeds niet uit mijn huis', is een van de rake zinnen uit stadsdichter Hamming's spoken word.
9) Vetshaming
Als ze het doet, heeft ze wel ballen.
10) Groene Groninger
Gedeputeerde IJzebrand Rijzebol (CDA) is onderscheiden! Van harte!
11) Nieuw
Afsluiten met goed nieuws is altijd fijn.
Rondje Groningen is er elke doordeweekse dag om 21.00 uur. Morgen zijn we er dus weer. Moi!